Hakkımızda

Formini, kuruluşu 1993 olan bir aile işletmesinin 2008 yılında doğmuş bir markasıdır. Formini markası, bebek, çocuk ve genç odası tasarımlarında özgün bir çizgi yakalama ve bu benzersiz koleksiyonlarını tüketiciyle buluşturma misyonuyla kuruldu. Tasarımlarımızda ilkemiz, onları kullanacak çocuk ve gençlerin beğeni, ihtiyaç ve taleplerini karşılamak ve tasarım sürecini onların gözüyle ve adeta onlarla birlikte gerçekleştirmektir.

Kullanılan malzemeler, dünya standardında, yüksek kalitede, sağlıklı, uzun ömürlü ve kullanım sırasında çocuklarımızın sağlık ve güvenliğini koruyacak malzemelerden seçilmiştir.

Satış ve montaj süreçlerinde, ürünün malzeme seçimi ve üretim süreçlerinde takip ettiğimiz hassasiyetin benzeri bir hassasiyet gerektirdiğine inanıyoruz. Formini olarak, güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz ve montaj personelimizle, eksiksiz kaliteli ve zamanında sevkiyat ve montaj hizmetlerimizle mükemmeli ve mutlak tüketici mutluluğunu arayan bir iş modeline sahibiz.

Bu iş modeliyle Formini, doğduğu 2008 yılından bu yana 20 yi aşkın ülkeye ihracat hedefine ulaşmış, Türkiye’ de de il il yapılanmasını başarıyla sürdürmekte, Formini tüketicisinin kolayca ulaşacağı lokasyonlarda Formini showroom açma hedefine adım adım yaklaşmaktadır.

Sadece bebek-çocuk ve genç odası üretiyor olmak ve Türkiye ve dünya pazarına özgün tasarımlarını sunuyor olmak Formini’ yi uzman marka yapmıştır. Şu an, Formini kapalı alanı 12,500 m2 olan Istanbul tesislerinde faaliyet göstermekte olup, yakında Düzce’ deki 16,000 m2 yeni üretim tesislerini devreye sokacaktır. Formini kullanan müşterilerimize teşekkür eder, henüz Formini ile tanışmamış iseniz sizleri Formini ailesine davet ederiz.

Bize Bağlanın